III. kolo Slovenského poháru žactva 2005 - Predajná
27. 8. 2005
27.8.2005 - vytrvalostní závod kategorie žákyně "B"
Poř. | Jméno | Klub | Čas 1 | L | L | Čas 2 | Body |
1. | Homolová Nikola | Podbrezová | 10:30,7 | 0 | 2 | 11:30,7 | 100,00 |
2. | Fialková Paulína | Čierny Balog | 11:14,8 | 1 | 0 | 11:44,8 | 97,95 |
3. | Horčíková Andrea | Podbrezová | 10:24,4 | 2 | 1 | 11:54,4 | 96,57 |
4. | Balogová Kristína | Prešov | 10:59,0 | 1 | 1 | 11:59,0 | 95,90 |
5. | Györgyová Michaela | Břidličná | 09:48,2 | 5 | 0 | 12:18,2 | 0,00 |
6. | Majdišová Alžběta | Dolný Kubín | 11:24,0 | 2 | 0 | 12:24,0 | 92,28 |
7. | Chudíková Petra | ŠŠS MŠK B | 11:32,8 | 1 | 1 | 12:32,8 | 91,00 |
8. | Madajová Martina | Rástočno | 10:51,6 | 4 | 0 | 12:51,6 | 88,22 |
9. | Tokárová Silvia | Čierny Balog | 12:39,6 | 2 | 1 | 14:09,6 | 76,99 |
10. | Šturmanová Martina | Letný Hrádok | 11:32,7 | 2 | 4 | 14:32,7 | 73,65 |
11. | Styková Janka | Osrblie | 11:34,4 | 3 | 3 | 14:34,4 | 73,40 |
12. | Kvačkajová Sandra | Podbrezová | 11:11,1 | 3 | 4 | 14:41,1 | 72,43 |
13. | Revayová Milada | Čadca | 12:55,9 | 3 | 2 | 15:25,9 | 65,95 |
14. | Mitterová Laura | Banská Bystrica | 12:51,2 | 4 | 2 | 15:51,2 | 62,29 |
15. | Pacerová Kristína | Osrblie | 12:31,1 | 4 | 3 | 16:01,1 | 60,85 |
16. | Gonščáková Anna | Čadca | 11:47,1 | 4 | 5 | 16:17,1 | 58,55 |
17. | Serafínová Beáta | Čadca | 13:05,0 | 4 | 3 | 16:35,0 | 55,94 |
18. | Kupcová Katka | Čierny Balog | 11:35,7 | 5 | 5 | 16:35,7 | 55,84 |
28.8.2005 - rychlostní závod kategorie žákyně "B"
Poř. | Jméno | Klub | Čas 1 | L | L | Čas 2 | Body |
1. | Györgyová Michaela | Břidličná | 07:16,2 | 0 | 1 | 07:16,2 | 0,00 |
2. | Madajová Martina | Rástočno | 08:01,8 | 0 | 1 | 08:01,8 | 100,00 |
3. | Šturmanová Martina | Letný Hrádok | 08:13,8 | 0 | 0 | 08:13,8 | 97,50 |
4. | Balogová Kristína | Prešov | 08:15,2 | 1 | 1 | 08:15,2 | 97,21 |
5. | Maráková Janka | ŠŠS MŠK B | 08:31,7 | 3 | 2 | 08:31,7 | 93,78 |
6. | Kvačkajová Sandra | Podbrezová | 08:34,2 | 2 | 1 | 08:34,2 | 93,28 |
7. | Majdišová Alžběta | Dolný Kubín | 08:45,1 | 2 | 1 | 08:45,1 | 91,00 |
8. | Homolová Nikola | Podbrezová | 08:55,3 | 4 | 1 | 08:55,3 | 88,89 |
9. | Mitterová Laura | Banská Bystrica | 09:03,2 | 0 | 1 | 09:03,2 | 87,24 |
10. | Fialková Paulína | Čierny Balog | 09:11,1 | 2 | 3 | 09:11,1 | 85,61 |
11. | Horčíková Andrea | Podbrezová | 09:12,9 | 3 | 4 | 09:12,9 | 85,24 |
12. | Kupcová Katka | Čierny Balog | 09:26,6 | 3 | 1 | 09:26,6 | 82,40 |
13. | Gonščáková Anna | Čadca | 09:43,9 | 3 | 1 | 09:43,9 | 78,80 |
14. | Tokárová Silvia | Čierny Balog | 09:49,6 | 3 | 3 | 09:49,6 | 77,61 |
15. | Chudíková Petra | ŠŠS MŠK B | 09:53,8 | 2 | 2 | 09:53,8 | 76,74 |
16. | Styková Janka | Osrblie | 10:23,4 | 4 | 5 | 10:23,4 | 70,61 |
17. | Serafínová Beáta | Čadca | 10:31,8 | 3 | 3 | 10:31,8 | 68,86 |
18. | Pacerová Kristína | Osrblie | 11:05,7 | 5 | 3 | 11:05,7 | 61,81 |
19. | Revayová Milada | Čadca | 11:11,1 | 4 | 4 | 11:11,1 | 60,71 |