Mistrovství Slovenska v letním biatlonu žactva 2005 - Predajná
16. 9. 2005
16.9.2005 - rychlostní závod kategorie žákyně "B"
Poř. | Jméno | Klub | Čas 1 | L | L | Čas 2 | Body |
1. | Györgyová Michaela | Břidličná | 07:19,7 | 0 | 1 | 07:19,7 | 0,00 |
2. | Madajová Martina | Rástočno | 08:01,2 | 0 | 1 | 08:01,2 | 100,00 |
3. | Horčíková Andrea | Podbrezová | 08:10,9 | 1 | 1 | 08:10,9 | 97,99 |
4. | Fialková Paulína | Čierny Balog | 08:12,4 | 1 | 0 | 08:12,4 | 97,68 |
5. | Šturmanová Martina | Letný Hrádok | 08:22,0 | 0 | 1 | 08:22,0 | 95,67 |
6. | Balogová Kristína | Prešov | 08:30,7 | 1 | 1 | 08:30,7 | 93,87 |
7. | Homolová Nikola | Podbrezová | 08:38,2 | 3 | 0 | 08:38,2 | 92,32 |
8. | Šimurdová Jana | Čadca | 08:59,8 | 1 | 1 | 08:59,8 | 87,82 |
9. | Majdišová Alžběta | Dolný Kubín | 09:18,4 | 1 | 2 | 09:18,4 | 83,95 |
10. | Chudíková Petra | ŠŠS MŠK B | 09:28,3 | 1 | 1 | 09:28,3 | 81,90 |
11. | Kvačkajová Sandra | Podbrezová | 09:39,6 | 3 | 4 | 09:39,6 | 79,54 |
12. | Styková Janka | Osrblie | 09:42,2 | 3 | 5 | 09:42,2 | 79,00 |
13. | Serafínová Beáta | Čadca | 09:47,0 | 1 | 0 | 09:47,0 | 78,01 |
14. | Gonščáková Anna | Čadca | 09:48,2 | 1 | 2 | 09:48,2 | 77,77 |
15. | Kupcová Katka | Čierny Balog | 09:54,6 | 2 | 4 | 09:54,6 | 76,43 |
16. | Tokárová Silvia | Čierny Balog | 10:03,6 | 1 | 3 | 10:03,6 | 74,55 |
17. | Zvarová Nikola | Osrblie | 10:17,1 | 2 | 3 | 10:17,1 | 71,75 |
18. | Mitterová Laura | Banská Bystrica | 09:39,2 | 3 | 1 | 10:39,2 | 67,17 |
19. | Maráková Janka | ŠŠS MŠK B | 10:43,4 | 5 | 2 | 10:43,4 | 66,28 |
20. | Valentová Petra | Vyhne | 10:48,2 | 4 | 2 | 10:48,2 | 65,30 |
21. | Zvarová Romana | Osrblie | 11:05,0 | 5 | 5 | 11:05,0 | 61,80 |
22. | Pacerová Kristína | Osrblie | 11:07,6 | 3 | 3 | 11:07,6 | 61,27 |
17.9.2005 - závod s hromadným startem kategorie žákyně "B"
Poř. | Jméno | Klub | Čas 1 | L | L | Čas 2 | Body |
1. | Györgyová Michaela | Břidličná | 07:41,6 | 0 | 1 | 07:41,6 | 0,00 |
2. | Balogová Kristína | Prešov | 08:23,9 | 0 | 1 | 08:23,9 | 100,00 |
3. | Horčíková Andrea | Podbrezová | 08:31,0 | 1 | 3 | 08:31,0 | 98,58 |
4. | Fialková Paulína | Čierny Balog | 08:43,4 | 1 | 1 | 08:43,4 | 96,12 |
5. | Majdišová Alžběta | Dolný Kubín | 08:46,4 | 1 | 1 | 08:46,4 | 95,52 |
6. | Madajová Martina | Rástočno | 08:54,3 | 0 | 2 | 08:54,3 | 93,96 |
7. | Šturmanová Martina | Letný Hrádok | 09:08,1 | 2 | 1 | 09:08,1 | 91,23 |
8. | Kvačkajová Sandra | Podbrezová | 09:08,2 | 3 | 2 | 09:08,2 | 91,21 |
9. | Kupcová Katka | Čierny Balog | 09:19,6 | 3 | 0 | 09:19,6 | 88,94 |
10. | Homolová Nikola | Podbrezová | 09:21,9 | 3 | 3 | 09:21,9 | 88,47 |
11. | Šimurdová Jana | Čadca | 09:22,9 | 1 | 1 | 09:22,9 | 88,28 |
12. | Mitterová Laura | Banská Bystrica | 09:41,7 | 1 | 1 | 09:41,7 | 84,56 |
13. | Maráková Janka | ŠŠS MŠK B | 09:43,9 | 4 | 1 | 09:43,9 | 84,10 |
14. | Styková Janka | Osrblie | 09:52,1 | 3 | 4 | 09:52,1 | 82,49 |
15. | Zvarová Romana | Osrblie | 10:14,9 | 2 | 1 | 10:14,9 | 77,95 |
16. | Valentová Petra | Vyhne | 10:44,7 | 2 | 2 | 10:44,7 | 76,48 |
17. | Tokárová Silvia | Čierny Balog | 10:47,0 | 2 | 3 | 10:47,0 | 76,02 |
18. | Zvarová Nikola | Osrblie | 10:28,9 | 2 | 2 | 10:28,9 | 75,18 |
19. | Gonščáková Anna | Čadca | 10:31,8 | 2 | 3 | 10:31,8 | 74,60 |
20. | Chudíková Petra | ŠŠS MŠK B | 10:47,7 | 3 | 3 | 10:47,7 | 71,46 |
21. | Serafínová Beáta | Čadca | 11:09,4 | 1 | 4 | 11:09,4 | 67,13 |
22. | Pacerová Kristína | Osrblie | 12:23,7 | 4 | 4 | 12:23,7 | 58,62 |
18.9.2005 - vytrvalostní závod kategorie žákyně "B"
Poř. | Jméno | Klub | Čas 1 | L | L | Čas 2 | Body |
1. | Kvačkajová Sandra | Podbrezová | 10:25,4 | 1 | 0 | 10:55,4 | 100,00 |
2. | Fialková Paulína | Čierny Balog | 10:25,9 | 1 | 0 | 10:55,9 | 99,92 |
3. | Horčíková Andrea | Podbrezová | 10:02,0 | 2 | 1 | 11:32,0 | 94,40 |
4. | Balogová Kristína | Prešov | 10:46,4 | 1 | 1 | 11:46,4 | 92,22 |
5. | Šturmanová Martina | Letný Hrádok | 10:57,2 | 1 | 1 | 11:57,2 | 90,57 |
6. | Tokárová Silvia | Čierny Balog | 11:27,8 | 1 | 0 | 11:58,8 | 90,32 |
7. | Györgyová Michaela | Břidličná | 09:33,0 | 3 | 2 | 12:03,0 | 0,00 |
8. | Šimurdová Jana | Čadca | 11:12,5 | 0 | 2 | 12:12,5 | 88,22 |
9. | Madajová Martina | Rástočno | 10:47,9 | 2 | 1 | 12:17,9 | 87,41 |
10. | Kupcová Katka | Čierny Balog | 10:49,2 | 1 | 2 | 12:19,2 | 87,21 |
11. | Mitterová Laura | Banská Bystrica | 11:27,2 | 1 | 1 | 12:27,2 | 85,99 |
12. | Maráková Janka | ŠŠS MŠK B | 11:27,9 | 1 | 1 | 12:28,0 | 85,87 |
13. | Gonščáková Anna | Čadca | 11:15,1 | 2 | 1 | 12:45,1 | 83,26 |
14. | Majdišová Alžběta | Dolný Kubín | 10:48,1 | 2 | 2 | 12:48,1 | 82,79 |
15. | Serafínová Beáta | Čadca | 12:15,5 | 1 | 1 | 13:15,5 | 78,61 |
16. | Pacerová Kristína | Osrblie | 12:27,5 | 0 | 2 | 13:27,5 | 76,78 |
17. | Zvarová Nikola | Osrblie | 12:00,3 | 2 | 1 | 13:30,3 | 76,36 |
18. | Chudíková Petra | ŠŠS MŠK B | 11:33,5 | 1 | 4 | 14:03,5 | 71,29 |
19. | Styková Janka | Osrblie | 10:43,5 | 3 | 4 | 14:13,5 | 69,76 |
20. | Homolová Nikola | Podbrezová | 10:47,9 | 3 | 4 | 14:17,9 | 69,10 |
21. | Zvarová Romana | Osrblie | 11:25,5 | 2 | 4 | 14:25,5 | 67,94 |
22. | Valentová Petra | Vyhne | 11:41,3 | 2 | 4 | 14:41,3 | 65,52 |